icon

Legends of Runeterra

01.04.017 için
Android

3.7

62

League of Legends evreninde stratejik bir kart oyunu

52.9k

Bu uygulamayı oyla

Legends of Runeterra, Hearthstone'a benzeyen koleksiyonlu bir kart oyunudur ... ancak popüler League of Legends evreni Runeterra'da yer almaktadır. Çoğu CCG gibi, göreviniz de hiç yaşam puanı kalmayana kadar rakibinizle savaşmaktır.

Legends of Runterra, diğer CCG'lere benzer bir oyuna sahip olsa da, birkaç temel özellik farklıdır. Her turda, bir yaratık veya büyü içerebilen kart oynamak için kullanabileceğiniz bir manna noktası alırsınız. Tahmin edebileceğiniz gibi, büyüler yakın bir zamanda yürürlüğe girecek, yaratıklar ise savaş alanına yerleştirilecek.

Ancak oynandıkça, Legend of Runeterra'nın oynanışı Hearthstone'dan farklı olmaya başlar. Her turda bir oyuncu saldırır ve diğeri savunur. Genellikle saldırgan yaratıkları oynar ve savunmacı onları engellemeye çalışır, ancak Magic: The Gathering gibi, her iki oyuncu da şu anda büyü yapabilir.

Legend of Runeterra'nın bir başka eşsiz özelliği, normal yaratık ve büyü kartlarının yanı sıra yirmi farklı kahraman kartının da olmasıdır. Her kahraman bir LoL karakterinden ilham alıyor ve benzersiz güçlere sahip. Her birini akıllıca kullanmayı öğrenmek, kazanma şansınızı büyük ölçüde artıracaktır.

Legend of Runeterra, yukarıda bahsedilen Hearthstone and Magic: The Gathering oyunlarına ilginç bir alternatif sunan mükemmel bir CCG'dir. Bu Riot Games'ten bir başka olağanüstü oyun.
X